Laster inn...
  • Generalterminplan 2017/18
    SeptemberHvaHvor
    9.-10.Sarpsborg Bandy/Fotball Cup
    (spillere f. '01-'07)
    Sarpsborg
    24.NBF Jente- og damecupJar ishall
    OktoberHvaHvor
    12.-15.World Cup herrerSandviken, Sverige
    24. og 28.Kosa Open: Gutt (f. '01-'02)Stabekkbanen, Bærum
    25."Superfinale": Stabæk - Solberg, Elite (kl. 19.00)Stabekkbanen, Bærum
    26.-29.World Cup Women Surte, Sverige
    28. og 31.Kosa Open: Smågutt (f. '03-'04)Stabekkbanen (Bærum) og Bærum Idrettspark
    NovemberHvaHvor
    1. og 4.Kosa Open: Junior (f. '98-'00)Bærum Idrettspark
    3.-5.World Cup Girls 17Vetlanda, Sverige
    4.Kosa Open: Lillegutt (f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    4.Kosa Open: Minijenter (f. '07)Bærum Idrettspark
    4.Kosa Open: Minigutt (f. '07)Bærum Idrettspark
    5.Kosa Open: Lillegutt (f. '06)Stabekkbanen, Bærum
    5.Kosa Open: Knøtt (f. '08)Bærum Idrettspark
    5.Kosa Open: Knøtt (f. '09)Bærum Idrettspark
    11.-12.Marienlyst Cup (f. '05-'10)Marienlyst, Drammen
    25.-26.Mjøndalen IF knøttecup
    (f. '05-'10)
    Vassenga, Mjøndalen
    DesemberHvaHvor
    1.-2.Frigg cup: 11-er cup for smågutt (f. '03-'04)Frogner Stadion, Oslo
    2.-3.Frigg cup: 7-er cup for gutter/jenter (f. '05-'10)Frogner Stadion, Oslo
    4.Norge A-Herrer vs. The Immigrants, kl. 19.00 Solbergbanen
    9.-10.Stabæk JentecupStabekkbanen, Bærum
    15.-17.Snarøya småguttcup (f. '03-'04)Snarøya, Bærum
    JanuarHvaHvor
    6.-7.Røa Energizer Cup (f. '05-'10)Bogstad Vinterparadis, Oslo
    6.-7.Mjøndalen IF Cup for smågutt
    (f. '03-'04)
    Vassenga, Mjøndalen
    13.-14.KIWI SolbergCup 2018 (jenter og gutter f. '05-'10)Solbergbanen kunstis, Solbergelva
    13.-14.Øvrevoll Hosle Cup (jenter og gutter f. '05-'10)Hoslebanen, Bærum
    27.-28.Ready Cup (gutter og jenter f. '05-'10)Gressbanen, Oslo
    FebruarHvaHvor
    3.-4.Snarøya Cup (f. '05-'10)Snarøya, Bærum
    4.Stabæk Knøttecup (f. '10-'11)Stabekkbanen, Bærum
    9.-10.Ullern CCvest cup 2018 (gutter f. '05-'09 og jenter f. '05-'07)Ullernbanen, Oslo
    19.-21.Stabæk Bandyakademi (f. '05-'09)Stabekkbanen, Bærum
    MarsHvaHvor
    3.-4.Ready Jentecup (f. '01-'10)Gressbanen, Oslo
    9.-11.Stabæk 7-er Cup (f. '06-'07)Stabekkbanen, Bærum
    10.Ready Knøttecup (f. '10-'12)Gressbanen, Oslo
    12.-16.Stabæk 11-er Cup (lilleg. f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    17.-18.Stabæk 7-er Cup (f. '08-'09)Stabekkbanen, Bærum
    AprilHvaHvor
    Kommer...
    MaiHvaHvor
    Kommer...
    JuniHvaHvor
    Kommer...
  • Generalterminplan 2016/17
    SeptemberHvaHvor
    3.-4.Sarpsborg Bandy/Fotball cup
    (spillere f. '00-'06)
    Sarpsborg
    17.Landslagssamling A-HerrerSnarøya, Bærum
    OktoberHvaHvor
    3.-5.Høstbandyskole
    (gutter og jenter
    f. '04-'07)
    Kongsberghallen
    13.-16.World Cup herrer
    Norsk lag: Stabæk
    Sandviken, Sverige
    25.Landslagssamling U17 GutterNIH, Oslo
    28.-30.World Cup Women
    Norsk lag: Høvik
    Ale Arena, Surte - Sverige
    29.Norge U19 - Ullevål jr.Bergbanen, Oslo
    29.-30.Kosa Open: Lillegutt (f. '04)
    Stabekkbanen, Bærum
    NovemberHvaHvor
    2.-5.Kosa Open: Smågutt (f. '02-03)
    Stabekkbanen (Bærum) og Bærum Idrettspark
    4.-6.World Cup Girls 17
    Norske lag: Høvik og Solberg
    Vetlanda, Sverige
    5.Dommeraspirantkurs (trinn 2)Hauger Bandykiosk, Bærum Idrettspark
    5.-6.Kosa Open: Lillegutt (f. '05)Stabekkbanen, Bærum
    6. og 8.-11.Kosa Open: Junior (f. '97-'99)Bærum Idrettspark
    7."Superfinale": Stabæk - Solberg, elite 19.00Stabekkbanen, Bærum
    12.Kosa Open: Gutt (f. '00-'01)Stabekkbanen, Bærum
    12.Kosa Open: Minigutt (f. '06)
    Bærum Idrettspark
    12.-13.Sparebanken høstcup
    (spillere f. '04-'08)
    Vikingskipet, Hamar
    12.-13.Skiold Marienlyst CupMarienlyst, Drammen
    13.Kosa Open: Knøtt (f. '07)
    Bærum Idrettspark
    13.Kosa Open: Knøtt (f. '08)Bærum Idrettspark
    13.Eliteserien: Seriestart
    16.Landslagssamling A-HerrerBergbanen, Oslo
    19.-20.Marienlyst Cup, 7ér cup
    (f. '04-'09)
    Marienlyst, Drammen
    26.-27.Mjøndalen IF knøttecup
    (f. '04-'09)
    Vassenga, Mjøndalen
    DesemberHvaHvor
    2.-4.Frigg cup: 11-er cup for smågutt
    (f. '02-'03)
    Frogner Stadion, Oslo
    2.-4.Frigg cup: 7-er gutter/jenter
    (f. '04-'09)
    Frogner Stadion, Oslo
    3./4.Landslagssamling U17 Gutter
    7.Norge A-Herrer vs. The Immigrants, 19.30Solbergbanen
    9.-11.Internasjonal turnering: RUS, SVE, FIN, NORTrollhättan, Sverige
    9.-11.Snarøya guttecup (f. '00-'01)Snarøya, Bærum
    10.Stabæk Jentecup Stabekkbanen, Bærum
    18.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    22.Landslagssamling U17 Gutter
    27.-28.Landslagssamling U19Bergbanen, Oslo
    27.-28.Drammen Bandys RomjulscupMarienlyst, Drammen
    27.-28.Norge U17 Gutter deltar i romjulscupMarienlyst, Drammen
    JanuarHvaHvor
    7.-8.Mjøndalen IF Cup for smågutt
    (f. '02-'03)
    Vassenga, Mjøndalen
    7.-8.Røa Energizer Cup (f. '04-'09)Bogstad Vinterparadis, Oslo
    14.Kretsdommerkurs
    (trinn 3)
    Vassenga, Mjøndalen
    14.Kretslagsturnering gutt
    f. '00 (2.års)
    Vassenga, Mjøndalen
    14.Kretslagsturnering smågutt '02 (siste års)Gressbanen, Oslo
    14.-15.Øvrevoll Hosle CUP (jenter og gutter f. '05-'09)Hoslebanen, Bærum
    14.-15.KIWI SolbergCup 2017 (jenter og gutter f. '04-'09)Solbergbanen kunstis, Solbergelva
    15.Kretslagsturnering gutt
    f. '01 (1.års)
    Marienlyst, Drammen
    15.Kretslagsturnering jenter (f. '00 eller senere)Klevjerhagan, Sande (reserve Konnerud)
    17.Landslagssamling U17 Gutter Bergbanen, Oslo
    20.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    21.Haslum Cup (f. '06-'10)Haslumbanen, Bærum
    22.Eliteserien: Runde 16
    23.-24.Landslagssamling U19 GutterBergbanen, Oslo
    23.Landslagssamling A-Herrer
    26.Barneskoleturnering BuskerudMarienlyst, Drammen
    26.-29.VM U19 gutterSyktyvkar, Russland
    28.-29.Ready Cup for gutter/j. (f. '04-'09) Gressbanen, Oslo
    28.-29.Landslagssamlinger Norge U17 Gutter
    29.-31.VM herrerSandviken, Sverige
    FebruarHvaHvor
    1.-5.VM herrerSandviken, Sverige
    2.-5.VM U17 gutterVarkaus, Finland
    4.-5.Snarøya Cup (f. '04-'09)Snarøya, Bærum
    5.Stabæk Knøttecup (f. '09-'10) Stabekkbanen, Bærum
    8.Eliteserien: Runde 17
    10.Eliteserien: Runde 18 (siste)
    11.Ullern CCvest cup (gutter og jenter f. '04-'08) Ullernbanen, Oslo
    14.Barneskoleturnering OsloBergbanen, Oslo
    14.Elite: Kvartfinale omgang 1
    16.Barneskoleturnering AkershusSnarøyabanen, Bærum
    16.Elite: Kvartfinale omgang 2
    17.-18.Landslagssamling U17 JenterFrogner Stadion, Oslo
    18.Elite: Kvartfinale omgang 3
    20.Elite: Kvartfinale omgang 4
    20.-22.Stabæk Bandyakademi (f. '04-'08) Stabekkbanen, Bærum
    22.Kvalikrunde 1: Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    22.Elite: Kvartfinale omgang 5
    22.-26.VM U17 jenterIrkutsk, Russland
    25.Elite: Semifinale omgang 1
    26.Kvalikrunde 2: Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    27.Elite: Semifinale omgang 2
    28.Kvalikrunde 3 (event.): Elite/1.div. og 1.div./2.div.
    MarsHvaHvor
    1.Elite: Semifinale omgang 3
    3.Elite: Semifinale omgang 4
    4.-5.Ready Jentecup (f. '00-'09) Gressbanen, Oslo
    4.-5.Ullevål cup for smågutt (f. '02-'03) Bergbanen, Oslo
    5.Elite: Semifinale omgang 5
    5.Finale Uoffisielt NM Old Boys (35+)
    5.Finale Interkrets Veteran (50+)
    6.A-Damer - PresselagetMarienlyst, Drammen
    Uke 10Finaleuken: NM-finaler
    7.BarneskolefinalerFrogner Stadion, Oslo
    9.NM-finale Smågutt
    9.NM-finale Junior
    10.NM-finale Gutt
    10.NM: Damefinalen kl 19.00Frogner Stadion, Oslo
    10.-12.Stabæk 7-er Cup (f. '05-06)Stabekkbanen, Bærum
    11.Ready knøttecup for bandysk.lag (f. '09-'10) Gressbanen, Oslo
    12.NM: Herrefinalen kl. 18.00Frogner Stadion, Oslo
    13.-17.Stabæk 11-er Cup (lilleg. f. '04) Stabekkbanen, Bærum
    18.-19.Stabæk 7-er Cup (f. '07-'08)Stabekkbanen, Bærum
    AprilHvaHvor
    6.Årsmøte Buskerud bandykrets kl. 18.00Vassenga, Mjøndalen
    MaiHvaHvor
    23.Årsmøte Oslo og Akershus Bandyregion bandy kl. 18.00Idrettens Hus Ekeberg, Oslo
    JuniHvaHvor
    15.Årsmøte Bandyseksjonen 2017Ullevaal Stadion, Oslo
Forbundet
  • Om forbundet
    • Kontakt oss
    • Protokoller
    • Utmerkelser
    • Forbundsting
    • Mål og Verdier
  • Forsikring – Lisens
  • Arrangement
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Regelverk
    • Norges idrettsforbunds lov og bestemmelser
    • Lov for Norges Bandyforbund
    • Sanksjons- og protestreglement
    • Retningslinjer
    • Idrettenes regelverk
Innebandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Årsplan 2017/2018
    • Overganger
    • Årsmøter
    • Idrett for alle
      • EL-innebandy
      • Super-innebandy
      • Mangfold
    • Minirunder
    • Hvordan starte en klubb
    • Veibeskrivelse til haller
    • Protokoller og referater
    • Historie
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • Serier
      • InnebandyLIVE
      • Kampfakta Eliteserien menn
      • Kampfakta Eliteserien kvinner
    • NM
    • E-cup
    • Statistikk
    • Turneringer
    • Instrukser og retningslinjer
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • A-landslag kvinner
    • U19-landslag menn
    • U19-landslag kvinner
    • Antidoping
    • Vikingen
    • Landslagsinfo
    • Statistikk
  • Regelverk
    • Spillereglement Innebandy
    • Spillereglement EL-innebandy
    • Kampreglement innebandy
    • Kampreglement EL-innebandy
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Bandy
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Generalterminplan
    • Overganger
    • Dommere
    • Klubbservice
    • Årsmøter
    • Anlegg
    • Idrettssystemene
  • Kamper
    • World Cup
    • NM-sluttspill
    • Turneringer/cuper
    • Instrukser og retningslinjer
    • Statistikk
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
  • Landslag
  • Regelverk
    • Spillereglement
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Landhockey
  • Praktisk info
    • Kontakt oss
    • Overganger
    • Årsplan 2016/2017
    • Årsmøter
    • Hvordan starte en klubb
    • Minirunder
    • Info anlegg
    • Protokoller og referater
    • Historie
  • Kamper
    • Serier
    • NM
    • Statistikk
    • Private turneringer
    • E-Cup
  • Utvikling
  • Utdanning
    • Arrangement
    • Dommere
    • Klubben
    • Organisasjon og ledelse
    • Trenere
    • Praktisk info
    • Kurs i regi av FIH og EHF
  • Landslag
    • A-landslag menn
    • U21-landslag menn
  • Regelverk
    • Spillereglement Utendørs
    • Spillereglement Innendørs
    • Kampreglement
    • Lover
    • Retningslinjer og bestemmelser
    • Instrukser
    • Skjemaer
    • Lisens
Regioner
    Oslo og Akershus Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring og lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemer
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Minirunder
      • Aktivitetsrunder
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er Minirunde
      • Terminliste
      • Påmelding
      • Håndbok for arrangører
      • Instrukser og bestemmelser
    • Utdanning
    • Dommer
    • Regelverk
    Sørøst Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontaktinfo region
      • Dommer
      • Finn din klubb
      • Hvordan starte en klubb
      • Idrettshaller
      • Utvikling og rekruttering
      • Avgifter og honorarer
      • Forsikring – Lisens
      • Årsmøter, protokoller og referater
      • Planer
      • Idrettssystemene
      • Skjema
      • Om regionen
    • Kamper
      • Serier
      • Aktivitetsrunder
      • Venneturneringer
      • Turneringer
      • Statistikk
    • Minirunder
      • Hva er minirunder
      • Terminliste
      • Påmelding
      • For arrangører
      • Instrukser og bestemmelser
    • Utvikling
      • Rekruttering
      • Utvikling
      • Nybegynnerkurs
      • Skolebesøk
      • Camper/Samlinger
    • Utdanning
      • Arrangement
      • Dommere
      • Klubben
      • Organisasjon og ledelse
      • Trenere
      • Praktisk info
    • Idrett for alle
      • El innebandy
      • SUPER- innebandy
      • Mangfold
    • Regelverk
      • Spillereglement innebandy
      • Spillereglement EL-innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-innebandy
    Innlandet Bandyregion
    Buskerud Bandykrets
    Sørvest Bandyregion
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
      • Årsmøter
    • Minirunder
      • Terminliste
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
    • Kamper
      • Regional Elitekvalikk
      • 1. divisjon herrer Rogaland
    • Utvikling
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement EL-Innebandy
      • Kampreglement innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
    Hordaland Bandykrets
    • Praktisk info
      • Kontakt oss
    • Minirunder
      • Terminliste
      • Aldersinndeling
      • Påmelding
    • Kamper
    • Utvikling
    • Utdanning
      • Dommer
      • Trener
    • Regelverk
      • Spillereglement Innebandy
      • Spillereglement El-Innebandy
      • Kampreglement Innebandy
      • Kampreglement EL-Innebandy
    Sogn og Fjordane Bandykrins
    Midt-Norge Bandyregion
    Nord-Norge Bandyregion
Innholdstype test
    Innholdstyper
    • Side innholdstyper
      • Enkel tekstområde
      • Artikkel liste område
      • En rad med liste områder
      • Delartikkel innhold
      • Video
      • Bildebokser med faste lenker
      • Stikkordsky
      • Person/Gruppe liste
      • Bildegalleri
      • Generell tabell
      • Generell liste
      • NIF Webdeler
    • Artikkel innholdstyper
      • Artikler med "Del-artikkel gruppe"