Home





Norconsult
KUNSTIS












Adresser Generalterminplan Seriene Klubbservice Utdanning Års- og Styremøter Statistikk Linker Arkiv Utvikling Anlegg

A-landskamper menn (1927-1999)
06.02.27 Frogner, Oslo: Norge-     Sverige           1- 3
06.02.28 Stockholm:     Norge-     Sverige           1- 6
08.02.29 Oslo:          Norge-     Sverige           1- 2
16.02.30 Stockholm:     Norge-     Sverige           1- 5
18.02.31 Oslo:          Norge-     Sverige           2- 4
21.02.32 Stockholm:     Norge-     Sverige           0- 5
19.02.33 Oslo:          Norge-     Sverige           1- 8
25.02.34 Karlstad:      Norge-     Sverige           0- 5
21.02.35 Karlstad:      Norge-     Sverige           0- 2
27.02.36 Ørebro:        Norge-     Sverige           0- 3
28.02.37 Västerås:      Norge-     Sverige           1- 5
20.02.38 Gävle:         Norge-     Sverige           0- 3
19.02.39 Drammen:       Norge-     Sverige           2- 2
13.02.40 Oslo:          Norge-     Finland           1- 2
18.02.40 Stockholm:     Norge-     Sverige           0- 7
1946:    Stockholm:     Norge-     Sverige           0- 6
28.02.47 Oslo:          Norge-     Sverige           1- 4
15.02.48 Stockholm:     Norge-     Sverige           2- 9
22.02.48 Helsingfors:   Norge-     Finland           0- 2
13.02.49 Oslo:          Norge-     Finland           0- 4
27.02.49 Drammen:       Norge-     Sverige           3- 6
19.02.50 Linköping:     Norge-     Sverige           0- 2
05.03.50 Wilmarstr.:    Norge-     Finland           2- 4
18.02.51 Oslo:          Norge-     Sverige           1- 5
20.02.52 Oslo:          Norge-     Finland     OL    2- 3
21.02.52 Oslo:          Norge-     Sverige     OL    2- 1
02.03.52 Gøteborg:      Norge-     Sverige           1- 3
15.02.53 Sandvika:      Norge-     Sverige           2- 4
01.03.53 Helsingfors:   Norge-     Finland           0- 1
20.02.54 Gävle:         Norge-     Sverige           1- 4
24.02.54 Moskva:        Norge-     Sverige           0- 4
26.02.54 Moskva:        Norge-     Sovjet            0- 8
28.02.54 Moskva:        Norge-     Finland           0- 2
03.03.54 Willmarstr.:   Norge-     Finland           0- 3
08.02.55 Oslo:          Norge-     Sovjet            1- 4
23.02.55 Drammen:       Norge-     Finland           2- 8
27.02.55 Västerås:      Norge-     Sverige           0- 3
24.02.56 Oslo:          Norge-     Sverige           2- 3
24.02.57 Nässjö:        Norge-     Sverige           1- 2
09.02.58 Sarpsborg:     Norge-     Sverige           3- 2
22.02.59 Vänersborg:    Norge-     Sverige           3- 6
25.02.60 Stabekk:       Norge-     Sverige           0- 4
22.02.61 Herøya:        Norge-     Sverige     VM    1- 2
24.02.61 Mjøndalen:     Norge-     Sovjet      VM    1- 9
26.02.61 Drammen:       Norge-     Finland     VM    3- 4
04.02.62 Uppsala:       Norge-     Sverige           0- 6
20.02.63 Karlstad:      Norge-     Sverige     VM    0-12
22.02.63 Katrineholm:   Norge-     Sovjet      VM    1- 8
24.02.63 Västerås:      Norge-     Finland     VM    2- 2
23.02.64 Willmannstr.:  Norge-     Finland           1- 3
26.02.64 Drammen:       Norge-     Sverige           2- 2
05.12.64 Lindköping:    Norge-     Sverige           1- 5
02.02.65 Oslo:          Norge-     Finland           5- 2
22.02.65 Ivanov:        Norge-     Sverige     VM    2- 2
24.02.65 Sverdlovsk:    Norge-     Sovjet      VM    0- 4
26.02.65 Kursk:         Norge-     Finland     VM    1- 0
22.02.66 Oslo:          Norge-     Sverige           3- 4
21.03.66 Uleåborg:      Norge-     Finland           0- 3
24.01.67 Bollnäs:       Norge-     Sverige           3- 3
14.02.67 Hälsingfors:   Norge-     Sovjet      VM    0- 5
16.02.67 Mikkeli:       Norge-     Sverige     VM    1- 2
18.02.67 Helsingfors:   Norge-     Finland     VM    3- 5
23.01.68 Vänersborg:    Norge-     Sverige           1- 3
31.01.68 Drammen:       Norge-     Finland           1- 1
17.11.68 Oslo:          Norge-     Sverige           0- 4
21.01.69 Eskilstuna:    Norge-     Sverige           1- 7
23.02.69 Borgå:         Norge-     Finland           2- 1
22.11.69 Skövde:        Norge-     Sverige           2- 5
04.02.70 Drammen:       Norge-     Sverige Jub.      2- 3
06.02.70 Mjøndalen:     Norge-     Sovjet  Jub.      0- 9
08.02.70 Sandvika:      Norge-     Finland Jub.      3- 6
20.01.71 Uleåborg:      Norge-     Finland           0- 3
28.01.71 Oslo:          Norge-     Sverige           0- 7
03.03.71 Vänersborg:    Norge-     Sverige     VM    2- 4
05.03.71 Lidköping:     Norge-     Sverige     VM    1- 8
07.03.71 Motala:        Norge-     Finland     VM    1- 6
10.03.71 Uppsala:       Norge-     Sverige     VM    0- 3
12.03.71 Västerås:      Norge-     Sovjet      VM    1- 3
13.03.71 Oxelösund:     Norge-     Finland     VM    1- 7
16.12.71 Vänersborg:    Norge-     Sverige           0- 9
15.01.72 Ulejanovsk:    Norge-     Sovjet            0- 1
17.01.72 Ulejanovsk:    Norge-     Sverige           2- 4
18.01.72 Ulejanovsk:    Norge-     Finland           1- 4
19.12.72 Oslo:          Norge-     Sverige           4- 3
17.02.73 Moskva:        Norge-     Sovjet      VM    0-11
18.02.73 Moskva:        Norge-     Sverige     VM    1- 3
20.02.73 Moskva:        Norge-     Finland     VM    2- 3
21.02.73 Moskva:        Norge-     Sovjet      VM    0- 4
23.02.73 Moskva:        Norge-     Sverige     VM    1- 4
24.02.73 Moskva:        Norge-     Finland     VM    4- 3
19.12.73 Kungälv:       Norge-     Sverige           3- 5
20.12.73 Skövde:        Norge-     Sverige           2- 3
16.01.74 Oslo:          Norge-     Sovjet            3- 8
18.01.74 Drammen:       Norge-     Sovjet            4- 6
25.01.74 Arkhangelsk:   Norge-     Sovjet            0- 5
27.01.74 Arkhangelsk:   Norge-     Sverige           1- 3
1974     Arkhangelsk:   Norge-     Finland           4- 3
06.12.74 Oslo:          Norge-     Finland           9- 2
07.12.74 Mjøndalen:     Norge-     Finland           2- 4
11.12.74 Stabekk:       Norge-     Sverige           0- 8
12.12.74 Drammen:       Norge-     Sverige           1- 5
25.01.75 Uleåborg:      Norge-     Finland     VM    1- 2
26.01.75 Uleåborg:      Norge-     Sovjet      VM    0- 8
28.01.75 Varkaus:       Norge-     Sverige     VM    0- 6
30.01.75 Lappenranta:   Norge-     Finland     VM    2- 2
01.02.75 Imatra:        Norge-     Sovjet      VM    2-14
02.02.75 Espoo:         Norge-     Sverige     VM    1- 8
02.12.75 Lidköping:     Norge-     Sverige           1- 6
03.12.75 Köping:        Norge-     Sverige           1-13
22.01.76 Khabarovsk:    Norge-     Sovjet            1-11
23.01.76 Khabarovsk:    Norge-     Sverige           1- 7
25.01.76 Khabarovsk:    Norge-     Finland           2- 4
15.12.76 Solberg:       Norge-     Sverige           2- 4
16.12.76 Oslo:          Norge-     Sverige           4- 4
23.01.77 Drammen:       Norge-     Finland     VM    1- 5
24.01.77 Stabekk:       Norge-     Sverige     VM    3- 1
26.01.77 Oslo:          Norge-     Sovjet      VM    1- 8
27.01.77 Oslo:          Norge-     Sverige     VM    2- 6
29.01.77 Mjøndalen:     Norge-     Sovjet      VM    1- 6
30.01.77 Nadderud:      Norge-     Finland     VM    4- 2
14.12.77 Stockholm:     Norge-     Sverige           1- 6
15.12.77 Katrineholm:   Norge-     Sverige           0-10
20.01.78 Stabekk:       Norge-     Sovjet            3- 6
21.01.78 Solberg:       Norge-     Sovjet            1- 4
24.01.78 Kemerovo:      Norge-     Sovjet            1- 6
26.01.78 Kemerovo:      Norge-     Sverige           1- 6
28.01.78 Kemerovo:      Norge-     Finland           2- 4
02.12.78 Helsinki:      Norge-     Finland           2- 4
03.12.78 Helsinki:      Norge-     Finland           1- 2
12.12.78 Stabekk:       Norge-     Sverige           2- 7
13.12.78 Mjøndalen:     Norge-     Sverige           4- 4
21.01.79 Stabekk:       Norge-     Sovjet            1-11
22.01.79 Solberg:       Norge-     Sovjet            3- 9
27.01.79 Trollhättan:   Norge-     Finland     VM    2- 8
28.01.79 Göteborg:      Norge-     Sverige     VM    4- 6
01.02.79 Köping:        Norge-     Sverige     VM    0- 4
02.02.79 Eskilstuna:    Norge-     Sovjet      VM    2- 7
04.02.79 Stockholm:     Norge-     Finland     VM    2- 6
01.12.79 Oslo:          Norge-     Finland           4- 1
02.12.79 Hamar:         Norge-     Finland           0- 8
12.12.79 Eskilstuna:    Sverige-   Norge             6- 2
13.12.79 Katrineholm:   Sverige-   Norge            13- 1
15.12.80 Bollnäs:       Norge-     Finland     NM    2- 2
16.12.80 Ljusdal:       Norge-     Sverige     NM    0- 6
17.12.80 Edsbyn:        Norge-     Sverige B   NM    4- 9
29.11.81 Mjøndalen:     Norge-     Finland           3- 4
30.11.81 Solberg:       Norge-     Finland           0- 2
07.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Finland     VM    1- 6
08.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Sovjet      VM    0-14
10.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Sverige     VM    0- 8
12.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Finland     VM    1- 5
14.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Sovjet      VM    0- 7
15.02.81 Khabarovsk:    Norge-     Sverige     VM    1-12
1982     Trollhättan:   Sverige-   Norge             7- 2
04.02.82 Syktyvkar:     Norge-     Sovjet            1- 8
06.02.82 Syktyvkar:     Norge-     Sverige           0- 7
08.02.82 Syktyvkar:     Norge-     Finland           0- 5
18.01.83 Stabekk:       Norge-     Sovjet            3- 5
19.01.83 Mjøndalen:     Norge-     Sovjet            5- 9
15.02.83 Helsinki:      Norge-     Finland     VM    1- 6
16.02.83 Borgå:         Norge-     Sovjet      VM    5-10
18.02.83 Borgå:         Norge-     Sverige     VM    0- 8
19.02.83 Borgå:         Norge-     Finland     VM    1- 4
05.11.83 Oslo:          Norge-     USA               6- 1
20.12.83 Oslo:          Norge-     Sverige           1- 9
21.12.83 Stabekk:       Norge-     Sverige           3- 4
10.01.84 Oslo:          Norge-     Sovjet            2- 9
11.01.84 Drammen:       Norge-     Sovjet            1- 2
03.02.84 Kemorova:      Norge-     Sovjet            1- 7
05.02.84 Kemorova:      Norge-     Sverige           1- 2
07.02.84 Kemorova:      Norge-     Finland           1- 0
01.12.84 Helsingfors:   Norge-     Finland           7- 0
02.12.84 Helsingfors:   Norge-     Finland           5- 4
20.12.84 Varberg:       Norge-     Sverige           1-11
21.12.84 Skövde:        Norge-     Sverige           2- 9
08.01.85 Stabekk:       Norge-     Sovjet            1- 4
09.01.85 Solberg:       Norge-     Sovjet            0- 6
03.02.85 Drammen:       Norge-     USA         VM    5- 1
04.02.85 Mjøndalen:     Norge-     Finland     VM    4- 4
06.02.85 Solberg:       Norge-     Sovjet      VM    1- 3
07.02.85 Stabekk:       Norge-     Sverige     VM    0-12
10.02.85 Oslo:          Norge-     Finland     VM    2- 6
17.12.85 Stabekk:       Norge-     Sverige           0-14
18.12.85 Bergbanen:     Norge-     Sverige           0- 6
07.01.86 Gressbanen:    Norge-     Sovjet            1- 8
08.01.86 Sarpsborg:     Norge-     Sovjet            1- 4
11.02.86 Irkutsk:       Sovjet-    Norge             9- 2
12.02.86 Irkutsk:       Sverige-   Norge             5- 1
14.02.86 Irkutsk:       RSFSR-     Norge             5- 1
         (RSFSR=russisk komb.lag)
16.02.86 Irkutsk:       Finland-   Norge            10- 4
13.12.86 ValleHovin:    Norge-     Finland           3- 9
14.12.86 ValleHovin:    Norge-     Finland           1-13
17.12.86 Skövde:        Sverige-   Norge            12- 1
18.12.86 Ruddalen:      Sverige-   Norge            10- 1
31.01.87 Göteborg:      Norge-     Finland     VM    2- 7
03.02.87 Trollhättan:   Norge-     Sverige     VM    1- 8
05.02.87 Örebro:        Norge-     USA         VM    4- 1
06.02.87 Köping:        Norge-     Sovjet      VM    4- 8
08.02.87 Stockholm:     Norge-     Sovjet      VM    3-11
05.01.88 Stabekk:       Norge-     Sovjet            2-11
06.01.88 Haslum:        Norge-     Sovjet            2- 4
31.01.88 Abakan:        Norge-     Sovjet            2-14
02.02.88 Abakan:        Norge-     Finland           3- 9
03.02.88 Abakan:        Norge-     USA               5- 1
05.02.88 Abakan:        Norge-     Sverige           4- 9
07.02.88 Abakan:        Norge-     Finland           3-11
10.12.88 Borgå:         Finland-   Norge             5- 2
11.12.88 Helsingfors:   Finland-   Norge            10- 0
08.01.89 Stabekk:       Norge-     Sovjet            1- 6
09.01.89 Sarpsborg:     Norge-     Sovjet            0- 5
29.01.89 Moskva:        Sovjet-    Norge       VM    7- 0
30.01.89 Moskva:        Norge-     USA         VM    7- 1
01.02.89 Krasnogorsk:   Sverige-   Norge       VM    4- 1
02.02.89 Krasnogorsk:   Norge-     Finland     VM    1- 4
05.02.89 Moskva:        Norge-     Sverige     VM    0- 6
14.10.89 Hauger:        Norge-     Finland           1- 5
15.10.89 Hauger:        Norge-     Finland           1- 6
02.12.89 Otterbäcken:   Norge-     Sverige           0- 4
03.12.89 Filipstad:     Norge-     Sverige           0-16
24.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Sovjet            1-11
27.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Sverige           0- 3
27.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Ungarn           11- 1
28.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Finland           1- 6
28.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Sovjet            0- 2
30.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Finland           1- 6
31.01.90 Novosibirsk:   Norge-     Sovjet            1-12
15.09.90 Moskva:        Sovjet-    Norge            10- 1
17.09.90 Moskva:        Sovjet-    Norge             5- 1
14.01.91 Sarpsborg:     Norge-     Sovjet            1- 9
16.01.91 Stabekk:       Norge-     Sovjet            0-11
17.03.91 Borgå:         Sovjet-    Norge       VM   12- 0
18.03.91 Borgå:         Finland-   Norge       VM   11- 2
20.03.91 Helsinki:      Sverige-   Norge       VM    6- 1
21.03.91 Helsinki:      Norge-     USA         VM    2- 1
22.03.91 Borgå:         Sverige-   Norge       VM    6- 0
24.03.91 Helsinki:      Finland-   Norge       VM    8- 0
23.11.91 Trollhättan:   Sverige-   Norge             6- 0
24.11.91 Vänersborg:    Sverige-   Norge             7- 1
13.01.92 Stabekk:       Norge-     SUS               1- 5
         ("tidl. USSR")
28.01.92 Krasnojarsk:   Hakassia-  Norge             0- 1
         (Hakassia=områdelag)
29.01.92 Krasnojarsk:   SUS-       Norge             6- 0
29.01.92 Krasnojarsk:   Russland-  Norge             5- 1
         (Russland unntatt SUS-spillere)
30.01.92 Krasnojarsk:   Finland-   Norge            10- 1
30.01.92 Krasnojarsk:   Sverige-   Norge             6- 1
31.01.92 Krasnojarsk:   Hakassia-  Norge             4- 2
11.12.92 Sandviken:     Norge-     Finland           3- 8
13.12.92 Sandviken:     Sverige-   Norge            12- 0
02.02.93 Hamar:         Norge-     Sverige     VM    1- 6
03.02.93 Hauger:        Norge-     Russland    VM    0- 2
04.02.93 Hamar:         Norge-     Finland     VM    1- 4
05.02.93 Hamar:         Norge-     USA         VM    7- 0
06.02.93 Hamar:         Norge-     Sverige     VM    3- 6
07.03.93 Hamar:         Norge-     Finland     VM    5- 3
03.12.93 Lidköping:     Norge-     Sverige A         3- 7
08.01.94 Røa:           Norge-     Kazaksthan        4- 0
09.01.94 Vassenga:      Norge-     Kazaksthan        4- 3
01.02.94 Moskva:        Norge-     Sverige           1- 6
02.02.94 Moskva:        Norge-     Kazaksthan        2- 1
03.02.94 Moskva:        Norge-     Russland          1- 3
03.02.94 Moskva:        Norge-     Finland           1- 2
04.02.94 Moskva:        Norge-     Finland           5- 2
05.02.94 Moskva:        Norge-     Sverige           1- 7
10.12.94 Sandviken:     Norge-     Finland           0- 5
10.12.94 Sandviken:     Sverige-   Norge             1- 3
07.01.95 Skien:         Norge-     Kazaksthan        5- 2
08.01.95 Hauger:        Norge-     Kazaksthan        3- 0
30.01.95 Minneapolis:   Norge-     Sverige     VM    1- 9
31.01.95 Minneapolis:   Norge-     Russland    VM    2-10
01.02.95 Minneapolis:   Norge-     Finland     VM    2- 2
         (6-7 etter straffe)
03.02.95 Minneapolis:   Norge-     Kazaksthan  VM    2- 4
04.02.95 Minneapolis:   USA-       Norge       VM    2- 4
25.11.95 Mjøndalen:     Norge-     Sverige           0-10
26.11.95 Hauger:        Norge-     Sverige           4-10
31.01.96 Arkhangelsk:   Russland-  Norge             4- 1
01.02.96 Arkhangelsk:   Sverige-   Norge             2- 1
02.02.96 Arkhangelsk:   Norge-     Finland           2- 4
14.12.96 Sandviken:     Norge-     Sverige           3- 7
14.12.96 Sandviken:     Norge-     Finland           3- 4
10.01.97 Helsinki:      Norge-     Finland           1- 5
11.01.97 Helsinki:      Norge-     Finland           3- 5
02.02.97 Trollhättan:   Sverige-   Norge       VM    5- 2
03.02.97 Skøvde:        Norge-     Kazakhstan  VM    7- 7
04.02.97 Slottsbron:    Russland-  Norge       VM    3- 3
06.02.97 Grängesberg:   Norge-     Finland     VM    4- 5
07.02.97 Fagersta:      Norge-     Kazakhstan  VM    2- 5
08.02.97 Fagersta:      Norge-     USA         VM    7- 1
28.01.98 Novgorod:      Russland-  Norge             4- 1
29.01.98 Novgorod:      Norge-     Finland           2- 4
29.01.98 Novgorod:      Russland B-Norge             5- 1
30.01.98 Novgorod:      Sverige-   Norge             6- 1
31.01.98 Novgorod:      Russland-  Norge            13- 2
01.02.98 Novgorod:      Finland-   Norge             9- 1
12.12.98 Hauger:        Norge-     Sverige           2- 4
13.12.98 Hauger:        Norge-     Sverige           1-10
09.01.99 Solberg:       Norge-     Finland           3- 9
10.01.99 Solberg:       Norge-     Finland           2-13
30.01.99 Arkhangelsk:   Norge-     Sverige     VM    1- 8
31.01.99 Arkhangelsk:   Norge-     Finland     VM    4- 5
01.02.99 Arkhangelsk:   Norge-     Kazakhstan  VM    6- 2
03.02.99 Arkhangelsk:   Norge-     Russland    VM    1- 6
04.02.99 Arkhangelsk:   Norge-     USA         VM    7- 0
06.02.99 Arkhangelsk:   Norge-     Russland    VM    1- 4
07.02.99 Arkhangelsk:   Norge-     Sverige     VM    1- 9